fbpx

Medya

Geçmişten Geleceğe UTİKAD Ekibi Tehlikeli Madde Taşımacılığı konusunda Webinar Organize Etti

UTİKAD’ın 38. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda yönetime aday olan “Geçmişten Geleceğe UTİKAD” Ekibi, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (TMGD) ve eğitmeni Serkan Güven’in konuşmacı olduğu bir webinar organize etti. Tehlikeli Madde taşımacılığı ve depolanması konusunda güncel bilgiler, yönetmelikler, kurallar neler? Taşıma işleri organizatörlüğü yapan (forwarder) şirketlerin sorumluluğu hangi aşamada başlıyor?

Sunumu buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

Geçmişten Geleceğe UTİKAD Ekibi Gençlerle Bir Araya Geldi

UTİKAD’ın yönetime aday olan “Geçmişten Geleceğe UTİKAD” ekibi üniversite ve liselerin lojistik bölümlerinde öğrenim gören gençler ile YouTube canlı yayınında bir araya geldi.

Dr. Kayıhan Ö. Turan, Mine Kaya ve Vittorio Zagaia’nın konuk olduğu yayında gençlerin soruları yanıtlandı ve “Geçmişten Geleceğe UTİKAD” ekibinin eğitim odaklı projelerinden bahsedildi.

Geçmişten Geleceğe UTİKAD Ekibi U-ETDS Webinarı Organize Etti

UTİKAD’ın 38. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda yönetime aday olan “Geçmişten Geleceğe” Ekibi, yeni yıl itibariyle uygulanmaya başlanacak Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi (U-ETDS) hakkında webinar organize etti. Yüze yakın lojistik şirketi temsilcisinin katıldığı çevrimiçi seminerde, Geçmişten Geleceğe Ekibinde yer alan SGS TransitNet Genel Müdürü Mine Kaya ve SOFT İş Çözümleri Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Ergin Kargalıoğlu güncel bilgileri katılımcılar ile paylaştı ve soruları yanıtladı.

Sunumu buraya tıklayıp indirebilirsiniz.