fbpx

Medya

Geçmişten Geleceğe UTİKAD Ekibi Global Konteyner Krizi ve Ticaret Savaşlarının Ülkemize Etkisi üzerine Webinar Organize Etti

UTİKAD’ın 38. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda yönetime aday olan Geçmişten Geleceğe UTİKAD ekibinin organize ettiği webinarda, lider armatör firmaların üst düzey yöneticileri global konteyner krizinin ve ticaret savaşlarının ülkemize etkilerini ele aldı.

Geçmişten Geleceğe UTİKAD ekibinden Müge Tekin’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen etkinlikte, Arkas Line CEO’su Can Atalay, Medkon Lines CEO’su Mahmut Işık, Turkon Line CEO’su O. Alkın Kalkavan güncel gelişmeleri değerlendirdi.

Geçmişten Geleceğe UTİKAD Ekibi Tehlikeli Madde Taşımacılığı konusunda Webinar Organize Etti

UTİKAD’ın 38. Seçimli Olağan Genel Kurulu’nda yönetime aday olan “Geçmişten Geleceğe UTİKAD” Ekibi, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanı (TMGD) ve eğitmeni Serkan Güven’in konuşmacı olduğu bir webinar organize etti. Tehlikeli Madde taşımacılığı ve depolanması konusunda güncel bilgiler, yönetmelikler, kurallar neler? Taşıma işleri organizatörlüğü yapan (forwarder) şirketlerin sorumluluğu hangi aşamada başlıyor?

Sunumu buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

Geçmişten Geleceğe UTİKAD Ekibi Gençlerle Bir Araya Geldi

UTİKAD’ın yönetime aday olan “Geçmişten Geleceğe UTİKAD” ekibi üniversite ve liselerin lojistik bölümlerinde öğrenim gören gençler ile YouTube canlı yayınında bir araya geldi.

Dr. Kayıhan Ö. Turan, Mine Kaya ve Vittorio Zagaia’nın konuk olduğu yayında gençlerin soruları yanıtlandı ve “Geçmişten Geleceğe UTİKAD” ekibinin eğitim odaklı projelerinden bahsedildi.