fbpx

NASIL OY KULLANIRIM?

section-889e563

* UTİKAD 38. Seçimli Olağan Genel Kurulu COVID-19 pandemisinin ülkemizde izlediği seyir ve artış gösteren vaka sayıları sebebiyle UTİKAD Yönetim Kurulu tarafından alınan karar doğrultusunda 15 Eylül 2021 tarihine ertelenmiştir.

* Genel Kurul’da firma temsilcisinin şahsi katılımı ile oy kullanması gerekmektedir. Vekalet ile oy kullanımı mümkün değildir. Mevcut firma temsilcisinin bir nedenle Kasım ayının son haftası içinde yapılması öngörülen Genel Kurul’a katılamamasını öngörmeniz durumunda, tüzüğümüz gereği firma Yönetim Kurulu veya ortaklar kararı veya firmanın temsil ve ilzam yetkilisi tarafından imzalanmış dilekçesi ile yeni belirlenen tüzel kişilik temsilcisi Dernek merkezine Genel Kurul öncesi bildirilmelidir.

* Dernek tüzüğümüze göre oy kullanabilmek için Derneğimize borcunuz olmaması gerektiğini bilgilerinize sunarız.

//utikadgecmistengelecege.com/wp-content/uploads/2020/09/oykullanimi-gg2020.jpg-scaled-e1600348732627.jpg
section-7f27e8f

Genel Kurul'da, UTİKAD kayıtlarında şirket temsilcisi görünen kişi oy kullanabilir.

UTİKAD'da ve Genel Kurul'da şirketinizi temsil eden/edecek kişinin değişmesi gerekiyorsa Temsilci Değişikliği Formu'nu doldurarak ve aşağıdaki evraklar ile birlikte UTİKAD Genel Müdürlüğü'ne mail ile (utikad@utikad.org.tr) iletmeniz gerekmektedir.

Gerekli Belgeler:

*Üyelik başvuru formu ve tüzel kişi temsilcisinin 2 adet vesikalık fotoğrafı,

* Tüzel kişi temsilcisinin adli sicil kaydı, (E-devlet sayfasından alınması yeterlidir)

* Kimlik Fotokopisi,

* Firma tüzel kişiliğini temsilen temsilci değişikliğini bildiren Yönetim Kurulu Kararı veya antetli kağıdınıza dilekçe.